نمایش 1–6 از 7 نتیجه

دوره خشت اول

غیرحضوری
بدون امتیاز 0 رای
زمانی که شما به یک بیزینس کوچ یا لایف کوچ مراجعه می کنید، در اصل در این جلسات شما به آهان مومنت می رسید که به معنی آگاهی است که در همان جلسه، کوچ به شما کمک می کند که طراحی اقدام بکنید. اما واقعیت این است که این اقدامات و کارهایی که برای خود طراحی می کنید، اجرایی کردن آن پس از جلسه کار ساده ای نیست. به این جهت که شما فقط یک باور رو اصلاح کردید و باور های محدود کننده دیگر زندگی برای ما تبدیل به مانع اجرای اون اقدامات می شود. اکشن کوچ به شما کمک می کند دستاورد های پایان یک جلسه کوچ رو به کار بگیرید و بتوانید آن ها را در زندگی کسب و کاریتون عملی کنید.
120
40
480,000 تومان
بهزودی

اکشن کوچینگ

اما واقعیت این است که این اقدامات و کارهایی که برای خود طراحی می کنید، اجرایی کردن آن پس از جلسه کار ساده ای نیست. به این جهت که شما فقط یک باور رو اصلاح کردید و باور های محدود کننده دیگر زندگی برای ما تبدیل به مانع اجرای اون اقدامات می شود.
36 ساعت
2
رایگان!

فمیلی کوچینگ

غیرحضوری

اکشن کوچ به شما کمک می کند دستاورد های پایان یک جلسه کوچ رو به کار بگیرید و بتوانید آن ها را در زندگی کسب و کاریتون عملی کنید.

5:06:45
1
تماس بگیرید

به روز رسانی دانش مدیران کسب و کارها و کارآفرینان

به روز رسانی دانش مدیران کسب و کارها و کارآفرینان ، توسعه مهارت های فردی افراد آماده به کار و افزایش مهارت افراد شاغل برای بالا بردن بهره وری از مهمترین اهداف من می باشد.دو
2:40
2
رایگان!

مدل کوچینگ GROW

حضوری
بدون امتیاز 0 رای
مدل کوچینگ GROW مدل کوچینگ GROW چیست؟ کوچینگ یک فرایند زیبا و مشترک بین مربی و مراجع است و برای موفق و موثر بودن در
9 نفر
2
تماس بگیرید

استراتژی کسب و کار

غیرحضوری
استراتژی، طرحی جامع است که به چگونگی رسیدن از جایی که امروز هستید به جایی که در آینده می‌خواهید باشید، می‌پردازد.  هر کسب و کار استراژی مختص به خود را دارد که ممکن است در اصول کلی با کسب و کارهای دیگر مشترک باشد،  یعنی با توجه به شرایط و ویژگی‌های هر کسب و کار، یک استراتژی کارآمد ارائه می‌شود.
1:40:35
8
تماس بگیرید